Tianjin Exxon Valve Co., Ltd. keskendub disaini, arendada, tootmise ja turustamise kohta mitmeid valve tooted, mida kasutatakse peamiselt vee, elektritootmise, ülesvoolu nafta ja gaasi, nafta rafineerimistehaste, kemikaali & naftakeemia, ja paberi ja tselluloosi tööstusharudes. Pakume mitmeid stiile kummist vooderdatud kontsentriliste liblikas ventiilid, vastupidavamaks istub spindlipikendusi ja pehme istub kahe plaadi kontrollida ventiilide teie nõuetele. Soovime aidata teil valida õige valve laadi protsessi tingimuste kohaselt ja süsteem vajab ventiilid.
Meie ettevõte on registreeritud fondi 10000000 RMB ja omab tervikliku arvuti abil projekteerimine süsteemid ja kogenud arvuti arvuliselt seadmete tootmise, töötlemise ja testimise. Me rangelt vastavalt rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi standardi ISO9001 tootmiseks. Meie tooted on läbinud CE kvaliteedikontrolli süsteemi alusel.
Oleme spetsialiseerunud pehme suletud liblikas ventiilid ja spindlipikendusi vahvel tüüp, Flantsi tüübi ja groove tüüp, mis on laialdaselt kasutusel nafta, keemia, maagaasi, toidu, vee ja teistes tööstussektorites.
EXXON ventiilid on kõrgelt hinnatud, kodu- ja välismaal. Kuigi seal on äge konkurents turul tänapäeval, EXXON saab ühtlase ja tõhusa arengu, juhindudes meie põhimõte, et on, juhindudes teaduse ja tehnoloogia, kvaliteet, mille tagab kinni siirus ja sihtmärgi suurepäraseid teenuseid hallata...
Tegutsemise tipptasemel püsivad, püüdma luua EXXON brändi. Suuri pingutusi tehakse ühise edu ja arengut kõik te ja luua paremat tulevikku.