Valve millised on eri liiki klassifikatsioon

Ventiil (Kontrollige Valve): Rõhul või helirõhu tase: PN1.0-16.0MPa, ANSI klassi 150-900, JIS10 - 20 K nominaalläbimõõduga või kaliiber: DN15 ~ 900, NPS 1/4 ~ 36 ühendus: Prantsusmaa Portland, keevitus, keermestatud, pesad keevitada ja muud kohaldatavatele temperatuuri: – 196 ℃ ~ 540 ℃ korpuse materjali: WCB, ZG1Cr18Ni9Ti, ZG1Cr18Ni12Mo2Ti, CF8 (304), CF3 (304 L), CF8M (316), CF3M (316 L), Ti. Erineva materjali valik, tagasilöögi ventiilid (aetv kraan): saab kasutada eraldi vee, auru, nafta, lämmastikhape, äädikhape, oksüdeerivad keskmise, karbamiidi ja muud.

Valemi lift ventiil tuleb paigaldada horisontaalne torujuhtmetes, vertikaalne lift ventiil ja põhjaventiil on tavaliselt paigaldatud vertikaalne torujuhtme ja keskmise voolab alt üles.

Hoos sisse valve paigaldamiskoht ei ole piiratud, tavaliselt paigaldatud horisontaalne torude, kuid võib paigaldada ka vertikaalsena või kaldega torujuhtme, torujuhtme toitmine.

Paigaldada ventiil (Kontrollige Valve): Millal tuleks erilist tähelepanu pöörata, keskmise, meediumi voolu suunas peaksid olema kooskõlas normaalset voolu suunas näitab nool ventiili keha, muidu see katkestas media normaalset voolu suunas. Põhja pump äraveo torustik tuleb paigaldada põhjaventiil.

Ventiil (Kontrollige Valve): Kui suletud, see hakkab tootma löögist rõhk torustikus, võib põhjustada tõsiseid kahjustusi ventiilid, torustiku või seadmed, eriti suur suu read või kõrgsurve rida, see tuleks tekitada ventiil (kraan aetv): valiku kõrgendatud tähelepanu.