Kontrollige teadmisi sa tead?

Keermestatud ventiil: ventiil või ventiil, ka ühesuunaline, oma rolli on ära hoida keskmise tagasi rida. Kontrollida klassi kuulub ka vee pumpamiseks ventiil pealt maha.

Ventiili sisemine keere: loogika kohaselt jaguneb lift ventiil, kiik ventiil ja butterfly ventiil 3. Lift-ventiil saab jagada vertikaalne ja horisontaalne. Kontrollida ühe tüvele, ventiil tüüp ja apelsinikoore kolm. Butterfly ventiil straight-through, mitu valve vormi üle võib olla jagatud keermestatud ühendus, ääriku ühendus ja kolm keevitus.

Keermestatud ventiil tähendab tuginedes andmekandja enda automaatselt avatud voolu ja sulgege klapp, ventiil vältida meedia tagasi ka tagasilöögiklapp, ventiil, tagasivoolu ventiil ja vasturõhu ventiil. Tagasilöögi ventiilid on automaatne valve, kelle peamine ülesanne on takistada media tagasi, pump ja drive motor tühistamise vältimiseks ja täita mahuti keskmise. Rõhu ventiil, mida saab kasutada ka ületada süsteemi rõhk võib tõusta abisüsteemid pakkuda pakkumise torujuhtme. Ventiil saab jagada kiik ventiil (sõltuvalt tähelepanu pööramine) ja lift tagasilöögi ventiilid (telje liikumine).