Tõrkeotsingu tagasilöögi ventiilid

Kontrollige protsessi kasutamisega tekib küsimusi, see artikkel on rikas Aastatepikkune kogemus kogemus insener, võtab kokku tulemuste sisse tsentraliseeritud valve tavalisemad puudused. Roostevabast terasest kruvi loodan, et minu sõber on viide.

Sisse tõrkeotsingu on: 1 ketas Lõuna; 2 keskmise suurusega tagasi...

Murdunud klapp do on põhjus: enne ja pärast keskmise rõhu ventiil on lähedal tasakaalu, kuid kõikide teiste, "Kaalukiik", valve istme beat sageli ära, mõned haprad materjalid (nt malmist, messing jne) tehtud käivitada valve oli katki. Roostevabast terasest torujuhtme pump ennetustegevuse võimalus on kasutada ka tagasilöögiklapp, käivitada sitkus.

Meedia refluks põhjused: 1 tihendus pinna kahju; 2 kihi lisandeid. Parandada pind ja lisandite eemaldamiseks, saate takistada tagasivoolu.

Tagasilöögiklapp tavalisemad puudused ja ennetamise meetodid eespool kirjeldatud, mängida ainult põnevaks, praktilise kasutamise, tekib teiste ebaõnnestumisi, ennetav ja paindlik valve vältimiseks ilmneb, kõige põhilisem neist on tuttav struktuur, materjalid ja töö põhimõte