Pneumaatilise ajami V piir Kuulkraan

Pneumaatilise ajami V piir Kuulkraan
Toote üksikasjad

Tianjin Exxon Valve Co., Ltd, professionaalne tehases on üks juhtivaid Hiina pneumaatilise ajami v piir Kuulkraan tootjad, suudame teile pakkuda odav pneumaatilise ajami v piir Kuulkraan. Tere tulemast hulgitoodete meilt.

pneumaatilise ajami V piir Kuulkraan

V kontrolli Kuulkraan on kvartal omakorda valve, peamiselt mõeldud reguleerimisventiil, kuid seda saab kasutada ka Sule arvuti väljalülitamine. V segmendi palli ventiilid on V-piir disain tugev lõikamine jõuga ja isepuhastuv, eriti sobilik keskmise sisaldavad kiudaineid ja pisike tahked ained, seetõttu, seda kasutatakse laialdaselt Auto kontrollisüsteemide tööstustes näiteks tselluloosi ja paberi, keemiatööstus, nafta, keemilised kiud, võimu, metallurgia, apteek, keskkonnakaitse.

Funktsioonid

1. ühe tüki ventiili korpus

V kontrolli Kuulkraan on üksikute asutuste, mis takistab lekete põhjustatud eraldi äärikud.

2. laagrid

V-pall kohandada ülemine ja alumine vars PE-laagritele. Laagrid on Komposiitmaterjal mida, see on hea määrdeõli, suur kulumiskindlus jõudlust, kõrge mehaaniline stabiilsus, väike pöördemomendi tagada suurepärane tundlikkus ja andur kiirus ventiili avamiseks.

3. liikuv iste

V-pall Valve kohandada belleville pesumasin või veeru Jousikuormitteinen liikuva istme konstruktsiooni, asukoha saate teha parim kontakt kettaga jõuga springs'return ja on hea tihendus täitmise. PTFE istme ja metallist iste on mõeldud muu rakenduse nõuetele.

4. V segmendi palli

Spetsiaalselt kujundatud V-segmendi palli annab võrdse protsendimäära voolu iseloomulik suure täpsusega kontrolli tulemusi kui ka tugev lõikamine ja isepuhastuvat funktsiooni.

5. Splaini seost võlli ja palli (10" ja eespool)

Palli ja võlli on ühendatud Splaini. See annab õmblusteta mängu pall võlli ei saa tugevdatud kontroll täpsusega.

6. väikese võimsusega

Super-madala voolu taotluste, väikese võimsusega valve on saadaval DN25 täpne kontroll.

7. ISO5211 vahetu paigaldamiseks pad

V ehitatud ISO5211 otsene paigaldamiseks pad vigastus. See mugavalt ühendada erinevaid drive, käepide, uss käik, pneumaatilised täiturid, elektrilised ajamid, hüdraulilised ajamid jne.

8. täielik ränidioksiidi sol investeeringute Casting keha

Selle V-port control Kuulkraanid keha on täis ränidioksiidi sol investeeringute valamine, nii et see on väga sile pind, see ka veel ilus.

Küsitlus