V Notch kuulventiil

V Notch kuulventiil
Toote üksikasjad

Tianjin Exxon Valve Co, Ltd, professionaalne tehas, on üks juhtivaid Hiina v varba kuulkraanide tootjad, oleme võimelised pakkuma teile odavad v-tsooni kuulkraanid. Tere tulemast meie hulgimüügitoodetesse.

V-kujuline kuulventiil

V juhtventiili kuulventiil on veerandventiiliga ventiil, mis on mõeldud peamiselt juhtimisklapiga, kuid seda saab kasutada ka väljalülitamiseks. V segmendi kuulventiilid on V-kujulises konstruktsioonis, millel on tugev lõikamisjõud ja isepuhastuv, eriti sobivad kiu ja väikeste tahkete ainete sisalduse kontrollimiseks, seetõttu kasutatakse seda laialdaselt autokontrollisüsteemides sellistes tööstusharudes nagu paberimass ja paber , keemiatööstus, nafta, keemiline kiud, jõud, metallurgia, apteek, keskkonnakaitse.

Omadused

1. Üheosaline ventiilikere

V-kuulkraanil on üheosalised korpused, mis hoiab ära lekkeid, mida põhjustavad eraldi äärikud.

2. Laagrid

V-pall kohandab ülemist ja alumist varre laagritega fikseeritult. Laagrid on komposiitmaterjalist, neil on hea määrdeaine, tugev kulumiskindlus, kõrge mehhaaniline stabiilsus, väike pöördemoment avamiseks, et tagada ventiil, millel on suurepärane tundlikkus ja andurkiirus.

3. Liigutav iste

V-kuulkraan kohandab veotiisli või kolonnist vedruga koormatud liikuvat istmeplokki, võib iste paremini kontakteerida kettaga vedrude tagasitõmbejõu poolt ning tal on hea tihendusvõime. PTFE iste ja metallist iste on saadaval erinevate kasutusnõuete jaoks.

4. V-segmendi pall

Eriotstarbeline V-segmendi pall tagab täpse kontrolli saavutamiseks võrdse protsentuaalse voolukõvera, samuti on tugev lõikamisjõud ja isepuhastu funktsioon.

5. Võlli ja palli vaheline ühendus (10 "ja üle selle)

Pall ja võll on ühendatud splainiga. See tagab õmblusteta sobiliku palli koos võlliga, mille abil saab täpsemalt juhtida.

6. Madal võimsus

Väga väikese vooluhulga korral on täpse juhtimise jaoks saadaval väikese võimsusega ventiil DN25-ga.

7. ISO5211 otse paigaldamise padi

V juhtimisklapp, mis on ehitatud ISO5211 otse paigaldamise padi abil. See sobib mugavalt erinevate seadmetega, nagu näiteks käepide, ussvarustus, pneumaatilised ajamid, elektriajamid, hüdraulilised ajamid jne.

8. Täis ränidioksiidisulamine Investeerimisvalu keha

V-port juhtpalliventiilide korpus on täisilikast sol investeeringute valamine, seega on see väga sile pind, see on ka ilusam.

Küsitlus